Przetwarzajmy, bo to fajne!

www.dariuszkuc.pl

Ostatnio otwiera się bardzo wiele coraz to nowszych i modniejszych lokali. Polacy coraz częściej jedzą na mieście, wychodzą, piją dobrą kawę w nietuzinkowych lokalach. Często wchodzimy do takiego miejsca, rozglądamy się i zastanawiamy, skąd wzięły się tutaj niektóre przedmioty i jak to wszystko zostało zrobione.

Okazuje się, że często odpowiedzią na te pytania jest po prostu recykling. Bowiem bardzo wiele mebli i elementów wystroju wnętrz w takich miejscach to rzeczy znalezione w piwnicach, na strychach, a często nawet na śmietnikach. Rzeczy często są odnowione, odmalowane i okazuje się, że nie tylko nadają się do użycia, ale i stają się istotnym elementem modnego miejsca.

http://www.kitakoral.pl/projekty/wnetrza/ Architekci wnętrz Kita Koral
 Obecnie recykling to nie tylko przetapianie starych butelek na nowe, czy też przetwarzanie puszek oraz papieru – to szereg różnych aktywności podejmowanych przez młodych, świadomych ludzi, którzy chcą, żeby świat był nie tylko bardziej ekologiczny, ale i po prostu ładniejszy. Warto więc chodzić w takie miejsca, bowiem pobudza to naszą wyobraźnię i zmusza nas poniekąd do podobnych, niesamowicie kreatywnych, działań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close